Vi har trukket 100 vinnere

Bilde

De første 100 heldige vinnerne av et gavekort på kr 300,- er nå trukket

Alle som registrerer profil inne på Russesiden.no er med i trekningen av masse fete premier, blant annet russeutstyr for tilsammen over kr 300.000,- Med registert profil på Russesiden.no vil du også motta den nye Russekatalogen direkte hjem i posten ved skolestart.

De første 100 heldige vinnerne av et gavekort på kr 300,- er nå trukket. Se om du finner ditt navn i listen:

1) Martine Agathe Haug Eriksen - Alta videregående skole/Àlttà joatkkaskuvla

2) Susann Pettersen - Sandnessjøen videregående skole

3) Ingeborg Lohne Hjelmås - Årstad videregående skole

4) Marius Farstad Vian - Vest-Lofoten videregående skole/Lofoten fagskole

5) Karoline Heggelund - Hadsel videregående skole

6) Julie Madelen Kvamme - Gjøvik videregående skole

7) Hallvard Langkås - Lunde vidaregåande skule

8) Johan Jakobsen - Hadsel videregående skole

9) Hallbjørn Hasund Thorseth - Ulstein vidaregåande skule

10) Miriam Akkouche - Alta videregående skole/Àlttà joatkkaskuvla

11) Martin Thorland Jutkvam - Elvebakken videregående skole

12) Jenni Marie Johannessen - Frederik II videregående skole

13) Brede Rimer Bjerke - Charlottenlund videregående skole

14) Peder Løkeberg - Greveskogen videregående skole

15) Emilia Basioli Kirkvik - Akademiet videregående skole Oslo

16) Marte Skolby Engelien - Raufoss videregående skole

17) Jørgen Bergquist Pedersen - Greveskogen videregående skole

18) Madelene Ørebech - Greåker videregående skole

19) Robert Eggen Stensvold - Sandefjord videregående skole

20) Amalie Nordstrand - Frogn videregående skole

21) Frida Sofie Foss - Sandvika videregående skole

22) Bergit Irene Grønnerud Friestad - Gand videregående skole

23) Sophie Hansen - Levanger videregående skole

24) Øyvind Tveter Martinussen - Sogn videregående skole

25) Lars Olav Laukvik - Gand videregående skole

26) Kim Robin Kilen - Kvadraturen Skolesenter

27) Lene Fjellner - Sande videregående skole

28) Nikolas Aasheim - Nordahl Grieg videregående skole

29) Charlotte Adele Nilsen - Greåker videregående skole

30) Maria Fjeld - Hartvig Nissens skole

31) Rikard Bøe - Stryn vidaregåande skule

32) Iselin Skjelbred - Glemmen videregående skole

33) J. René B. Andreassen - Glemmen videregående skole

34) Andrine Njøsen Helgås - Hafstad vidaregåande skule

35) Frøya Elisabeth Langengen - Nydalen videregående skole

36) Helene Fiko - Frederik II videregående skole

37) Benedicte Voje - Sandefjord videregående skole

38) Ole William Nærsnes - Horten videregående skole

39) Jørgen Pedersen - Gjøvik videregående skole

40) Karl-Kristian Hatletvedt Kristensen - Årstad videregående skole

41) Dina Sorkmo - Persbråten videregående skole

42) Kristian Reitan - Melhus videregående skole

43) Nicolai Johansen - Greveskogen videregående skole

44) Toini Thanem - Byåsen videregående skole

45) Sara Kamfjord - Horten videregående skole

46) Ane Soleim - Bjerke videregående skole

47) Stian Bjerkreim Hatlevoll - Asker videregående skole

48) Tina-Marie Johansen - Fauske videregående skole

49) Martine Henriksen - Heggen videregående skole

50) Andrea Karlsen - Glemmen videregående skole

51) Lars Solbakk - Brønnøysund videregående skole

52) Lene Pedersen - Vest-Lofoten videregående skole/Lofoten fagskole

53) Thea Bjønnes Hansen - Frederik II videregående skole

54) Karen Regine Rye - Lørenskog videregående skole

55) Ole Kristian Egeberg - Bjerke videregående skole

56) Thomas Aasvangen - Frederik II videregående skole

57) Christoffer Johansen - Asker videregående skole

58) Guri Smith Aulie - Oslo Handelsgymnasium

59) Johanna Wagnerberger - Oslo katedralskole

60) Birgitte Norheim Rake - Wang Toppidrett Oslo

61) Mats Andersen - Wang Toppidrett Oslo

62) Morten Knudsen - Sandefjord videregående skole

63) Hege Ness - Laksevåg videregående skole

64) Yvonne Johnsrud - Hartvig Nissens skole

65) Julia Røed - Måløy vidaregåande skule

66) Amalie Moldskred - St. Hallvard videregående skole

67) Kristian Moen Vik - Nordstrand videregående skole

68) Maria Wathne - Nordahl Grieg videregående skole

69) Elise Aurora Pedersen - Sandefjord videregående skole

70) Ellen Fredriksen - Bjørnholt skole (videregående)

71) Geir Lindgren - Kvadraturen Skolesenter

72) Anna Hagesæther - Nordahl Grieg videregående skole

73) Gine Frydenberg - Åssiden videregående skole

74) Ole Tveit Hana - Vågen videregående skole

75) Jesper Jacobsen - Asker videregående skole

76) Christine Sande - Laksevåg videregående skole

77) Niclas Gunnestad - Stovner videregående skole

78) Helene Bøhn Stagre - Frederik II videregående skole

79) Siv Nyborg - Lambertseter videregående skole

80) Shami Ali - Frogn videregående skole

81) Bendik Haugen - Sandvika videregående skole

82) Julie Bartnes - Fana gymnas

83) Sofie Salthella Ågnes - Fana gymnas

84) Morgan Semb - Frederik II videregående skole

85) Martin Mathisen - Frederik II videregående skole

86) Jim Simonsen Jenssen - Sortland videregående skole Filial Sortland

87) Marcus Seter - Glemmen videregående skole

88) Celine Andresen - Ås videregående skole

89) Anna Trovik Hasle - Kristelig Gymnasium

90) Christina Westad Hansen - Hammerfest videregående skole/Hámmerfeasta joatkkaskuvla

91) Helén Sandnes Oterhals - Fagerlia videregående skole

92) Tor Gaute Østensen - Fyrstikkalleen 21

93) Sander Jelsø Dahl - Horten videregående skole

94) Frida Ellingsen - Vågen videregående skole

95) Casper Solberg - Fana gymnas

96) Aina Leonhardsen - Vest-Lofoten videregående skole/Lofoten fagskole

97) dd Inge Aven Skeie - Høyanger vidaregåande skule

98) Martine Laiti - Vadsø videregående skole/Cáhcesullo joatkkaskuvla

99) Martine Gundersen - Bodø videregående skole

100) Sarah Blichfeldt - Elvebakken videregående skole

Les også:
x